- Inkluderer
-
- Reference
- 7IQ1
- Returnering mulig
-
Ja
Se returneringsdetaljer
-
Tilgængelig i
-
Unik Størrelse 7IQ1T01
Et uhyggeligt smil med et enkelt strøg
Denne sorte tandmakeup 7,2 ml gør det nemt at skabe en effekt af en manglende eller beskadiget tand for at forstærke en skræmmende makeup. Den sorte farve forvandler øjeblikkeligt smilet.
Denne sorte tandmakeup er nem at påføre og bruges direkte på en eller flere tænder for ubesværet at ændre smilets udseende. Den er perfekt til at fuldende en makeup som heks, zombie, pirat eller et uhyggeligt væsen.
Denne sorte tandlak er ideel til at fuldende din udklædning til halloween og give din karakter et skræmmende touch helt ned til mindste detalje.
Ingredienser: Cera Microcristallina, Lanolin, Cera Alba, Isopropyl Myristate, Sorbitan Laurate, Propylparaben. May contain: C.I. 77491, C.I. 77492, C.I. 77499