Dette sæt til superhelte er lilla og til voksne. Det består af en kappe, en maske og et par manchetter (dragt og bælte medfølger ikke). Kappen er lilla og lavet i satinstof. Den er ca 117 cm lang og lukkes på forsiden med en velcrolukning. Den matchende maske holdes på plads med en elastik. De to manchetter er lilla. Dette sæt er perfekt til at forvandle dig til en superhelt når du skal til udklædningsfest.
Leverance
3-4 arbejdsdage DHL Eco
60 Kr.
1-2 arbejdsdage DHL Express
159 Kr.
4-6 arbejdsdage Postnord
76 Kr.
Der leveres ikke i weekender, så det er vigtigt at du dobbeltchecker leveringsadressen og den estimerede leveringsdato inden du laver din bestilling.
Det er obligatorisk at angive mailadresseFormatet på mailadressen er forkert.Marker afkrydsningsfeltet nedenfor for at abonnere på vores nyhedsbrev!Du skal acceptere privatlivspolitikken